Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VelušovceHľadať
 
 

Uverejnenie e-mailovej adresy na doručenie žiadosti o vydanie hlasovacieho preukazu pre voľby do Európskeho parlamentu 2019Vytlačiť
 

Uverejnenie e-mailovej adresy na doručenie žiadosti  o vydanie hlasovacieho preukazu pre voľby do Európskeho parlamentu 2019

ekonomka@velusovce.sk

Volič môže požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu:
-  osobne
-  v listinnej forme alebo elektronicky
-  prostredníctvom osoby splnomocnenej žiadateľom.

Osobne môže volič požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu najneskôr posledný pracovný deň pred konaním volieb (t.j. najneskôr 24.05.2019) v úradných hodinách obce.

V listinnej forme môže volič požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu tak, aby jeho žiadosť bola doručená obci najneskôr 15 pracovných dní predo dňom konania volieb       (t.j. najneskôr 03.05.2019).

Elektronicky (e-mailom) môže volič požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu tak, aby žiadosť bola doručená obci najneskôr 15 pracovných dní predo dňom konania volieb       (t.j. najneskôr 03.05.2019).

Obec zašle hlasovací preukaz voličovi doporučenou zásielkou „Do vlastných rúk“ na adresu trvalého pobytu, alebo na inú korešpondenčnú adresu uvedenú v žiadosti.

Prostredníctvom osoby splnomocnenej žiadateľom môže volič požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu najneskôr posledný deň predo dňom konania volieb (t.j. najneskôr 24.05.2019) v úradných hodinách obce.

Vo Velušovciach  dňa 8.4.2019


 
 

dnes je: 22.8.2019

meniny má: Tichomír

podrobný kalendár

MAS SOTDUM

Facebook

Program obnovy dediny

webygroup
ÚvodÚvodná stránka